Erdem Matbaası Ankara Maliye Anlaşmalı Matbaalar Listesinin 1. Sırasındadır.

ZARF - ANTETLİ KAĞIT - DAVETİYE - DERNEK MAKBUZU - TAHSİLAT MAKBUZU - SİPARİŞ FİŞİ  VE TÜM MATBAA İŞLERİNDE UYGUN FİYATLAR

ANKARA, İSKİTLER’DE FAALİYET GÖSTEREN MATBAAMIZDA HER TÜRLÜ, MATBAA İŞLERİ...FATURA, İRSALİYELİ FATURA, GİDER PUSULASI VB.

Ana SayfaFaturaTahsilat MakbuzuDernek MakbuzuBroşür - KartvizitAntetli Zarf

Zarf çeşitleri nelerdir?


Pencereli diplomat zarflar: Bu zarflar arka yüzleri pencereli olan zarflardır. Firmanın kullandığı antetli kâğıtlar bu Pencereden rahatlıkla görünür. Antetli kâğıda bilgisayardan yazıcıyla adres bilgileri yazıldığında, zarfın üzerine elle yazı yazmaya gerek kalmaz. Yine zarf tasarımı sayesinde firma bilgileri ve firma logosu zarfın sağ veya sol üst köşesinde yer alır.

Zarflar firmanın isteğine göre özel olarak tasarlanabilir.

 

Penceresiz diplomat zarflar: Bu zarfların üzerinde pencere yoktur. Penceresi olmadığından bu zarflara alıcı adresleri Etiketle, elle ya da bilgisayar ile yazılabilir. Zarfın üzerindeki tasarım yine firmayı yansıtacak özelliktedir. Firma logosu, adres bilgileri zarfın en uygun bölümünde yer alır. Zarfa özel tasarım kabartmalar ya da resimlerde ilave edilebilir.


Torba zarf: Bu zarflar büyük ebatlarda tasarlanmaktadır. İçine A4 kâğıdı alabilecek şekilde yapılırlar. Diğer zarf türlerinde olduğu gibi firmayı yansıtan tüm bilgiler bu zarfların üzerinde de olur. Torba zarf içinde firmalar kurumlara gönderecekleri önemli evrakları taşıdıklarından, kendilerini yansıtması açısından son derece önemlidir.


Silikonlu zarflar: Bu zarflar son zamanlarda oldukça fazla kullanılmaya başlanmıştır. Bu zarflarda ağzının yapışan yerinde koruyucular bulunmaktadır. Bu yüzden kapanmaları sağlıklı şekilde yapılmaktadır.Koruyucuların kaldırılmasıyla başka bir şeye gerek kalmadan zarfların ağzı yapışmaktadır. Bu zarfların tasarımı da aynı şekilde firmayı yansıtacak şekilde yapılmaktadır.


Antetli kağıtları direk firma dışında orjinal renklerinizde, firma içinde ve faks çekerken ise,. ekonomik olması açısından tek renk siyah baskı tavsiye ederiz. Fantazi Kağıtların (düz, ustu dokulu veya desenli kağıt) görüntüsü ve kalitesi daha yüksektir. Fakat maliyeti yüksek olduğundan hassas ve önemli yazışmalarda kullanmak için tercih edilebilir.
Erdem Matbaası

Uygun Matbaa Fiyatlarını İnceleyebilirsiniz.

Tel: 0312 311 25 84 - 0555 144 25 84

E-Mail: matbaa06@gmail.com

Antetli Zarf - Diplomat Zarf


Antetli kâğıt kullanmak firmaların prestiji açısından çok önemlidir.

Firmaların resmi ve özel yazışmalarında bu kâğıtlardan kullanması işlerin daha ciddi yürümesini sağlayan bir etkendir.


Antetli kâğıtlar özel ya da resmi kurumlarda firmayı temsil edecek olan kartvizit görevi göreceğinden, yapımına özen gösterilmesi gereken bir çalışmadır. Firmanın kimliğini yansıtacak iyi bir reklam aracı görülerek, en güzel tasarımla hazırlanmaları gerekir.

Antetli kâğıt örnekleri üzerinde firmaların iletişim bilgileri, adresi, iletişim numaraları ve firmanın kendine ait olan logosu bulunur.


Antetli kağıt baskı, bir şirketin her zaman ihtiyaç duyduğu belgelerden biridir. Özel bir yazışma yaparken sıradan bir A4 kağıt kullanmak yerine, antetli kağıdı tercih etmeniz durumunda kurumsallığınızı en iyi şekilde yansıtmış olursunuz. Bunun yanında, firma çalışanlarınızın yazışmalarını da daha resmi bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlar.

Fatura, İrsaliyeli Fatura, Serbest Meslek Makbuzu, Sevk İrsaliyesi, Gider Pusulası, Perakende Satış Fişi, Yolcu Taşıma Bileti, Düğün Davetiyesi,Tahsilat Makbuzu, Tediye Makbuzu, Dernek Alındı Belgesi, Sipariş Fişi, Antetli kağıt, Zarf…Fatura Basımı, Fatura Basmaya Maliye ile Anlaşmalı Matbaalar yetkilidir. Maliye ile Anlaşmalı erdem Matbaasın da Ankara’ da hizmet Vermekteyiz.


Antetli zarf tasarımı esasında yazışmalarda ilgili tarafı önemsediğinizi gösterir ve bu aynı zamanda kurumsal kimliğinizi yansıtan önemli bir ayrıntıdır. İşte bu nedenden dolayı zarf tasarımına önem verilmeli ve tasarımın her bir ayrıntısının ilgili kurumu yansıtıyor olması sağlanmalıdır. Bu aşamada alanında uzman ekibimiz sizlere yardımcı olmaya ve en iyi tasarım çözümlerini sunmaya hazırdır.
Erdem Matbaası

Uygun Matbaa Fiyatlarını İnceleyebilirsiniz.

Tel: 0312 311 25 84

E-Mail: matbaa06@gmail.comAntetli Zarf - Diplomat Zarf - Buklet Zarf

Firmaların kullandığı iletişim araçları arasında bulunan zarfların firmayı temsil etmesi gerekir. Zarflar iyi bir reklam aracıdır. Zarf kullanımı sırasında hazır baskı halinde olanları kullanmak, hem prestij açısından, hem de firmanın tanınmasını arttırması için faydalı olacaktır.

Zarf; üzerinde bulunan firma logosu, sloganı, adres bilgileri, iletişim bilgileri gibi detaylar zarfları kartvizit yerine geçmesini sağlamaktadır. Firmaya yapılacak zarf tasarımı sırasında firmanın özellikleri iyi bilinmeli ve doğru tasarım yapılmalıdır. Başarılı bir tasarım firmanın iş bağlantılarına bile olumlu yansımalar yapacaktır. Zarfla birlikte antetli kâğıt kullanan firmaların saygınlığı daha fazla olacaktır.


ANKARADA ZARF - DİPLOMAT ZARF - BUKLET ZARF- ANTETLİ KAĞIT - ANTETLİ ZARF VB. UYGUN FİYAT TEKLİFİ İÇİN E-Mail: matbaa06@gmail.com - 0312 311 2584 - 0555 144 25 84İletişimNeredeyizKazım Karabekir Caddesi Kültür Çarşısı No: 7 /43-44   İskitler - Ulus / ANKARA     Tel & Fax: +90 312 311 25  84 - 0555 144 25 84   |   E-Mail: matbaa06@gmail.com
Fatura, İrsaliyeli Fatura, Serbest Meslek Makbuzu, Sevk İrsaliyesi, Gider Pusulası, Perakende Satış Fişi, Yolcu Taşıma Bileti, Düğün Davetiyesi,Tahsilat Makbuzu, Tediye Makbuzu, Dernek Alındı Belgesi, Sipariş Fişi, Antetli Kağıt, Zarf…Fatura Basımı, Fatura Basmaya Maliye ile Anlaşmalı Matbaalar yetkilidir.

Maliye ile Anlaşmalı Matbaamız da Ankara’ da hizmet vermekteyiz.Fatura kıymetli ve resmi bir evraktır. Her yerde herkes fatura basamaz. Fatura basma yetkisi Maliye Bakanlığı tarafından belirli koşulları sağlayan matbaalara verilir. Bu matbaalar şekil şartlarına uygun olarak faturayı basarlar. Dolayısıyla, öncelikle fatura basma yetkisi olan Erdem Matbaası ile iletişime geçmelisiniz.

0555 144 25 84