Erdem Matbaası Ankara Maliye Anlaşmalı Matbaalar Listesinin 1. Sırasındadır.

ZARF - ANTETLİ KAĞIT - DAVETİYE - DERNEK MAKBUZU - TAHSİLAT MAKBUZU - SİPARİŞ FİŞİ  VE TÜM MATBAA İŞLERİNDE UYGUN FİYATLAR

ANKARA, İSKİTLER’DE FAALİYET GÖSTEREN MATBAAMIZDA HER TÜRLÜ, MATBAA İŞLERİ...FATURA, İRSALİYELİ FATURA, GİDER PUSULASI VB.

Ana SayfaFaturaTahsilat MakbuzuDernek MakbuzuBroşür - KartvizitAntetli Zarf

BROŞÜRDE NELER OLMALI ?

Broşürde firmanın ürününün veya hizmetinin kısa ve öz bilgileri fiyatları kampanyaları ve firmanızın tanıtımına yardımcı olacak bilgiler olmalıdır.


KISA VE ÖZ OLARAK BROŞÜR ?

Broşür Çeşitli ürün ve hizmet tanıtımında kullanabileceğiniz içeriğinde kısa ürün ve hizmet bilgisi bulunan ayrıca firmanızın iletişim bilgilerini ve ilk planda müşterilerinizin ilgisini çekebilmek açısından maliyeti taşınması ve dağıtlıması açısından kullanabileceğiniz ilk ve en önde gelen reklam aracından biridir.


Broşür; Firmanın, hedef kitlesiyle ilk kez iletişime geçmesini sağlayan matbaa ürünüdür. Tanıtmak istenilen ürün ya da hizmetler ön plana çıkarıldığı için broşür tasarımı son derece önemlidir. Hedef kitlenize ulaştırmak istediğiniz broşürlerinizin tasarımını kendiniz yapabilir ya da matbuu.com üzerinde yer alan broşür örneklerinden faydalanarak broşürlerinizi baskıya hazır hale getirebilirsiniz.

Broşür ve Kartvizit basımı için arayınız. 0312 311 25 84Fatura, İrsaliyeli Fatura, Serbest Meslek Makbuzu, Sevk İrsaliyesi, Gider Pusulası, Perakende Satış Fişi, Yolcu Taşıma Bileti, Düğün Davetiyesi,Tahsilat Makbuzu, Tediye Makbuzu, Dernek Alındı Belgesi, Sipariş Fişi, Antetli kağıt, Zarf…Fatura Basımı, Fatura Basmaya Maliye ile Anlaşmalı Matbaalar yetkilidir. Maliye ile Anlaşmalı Erdem Matbaasın da Ankara’ da hizmet Vermekteyiz.


Erdem Matbaası

Uygun Matbaa Fiyatlarını İnceleyebilirsiniz.

Tel: 0312 311 25 84 - 0555 144 25 84

E-Mail: matbaa06@gmail.com

KARTVİZİT NEDİR ?

Kartvizit insanların isim, kurum ve iletişim bilgilerinin yer aldığı karttır.

Kartvizit bir iletişim aracıdır. Bu nedenle kartvizitlerde iletişim bilgileri olmazsa olmazdır.

Kartvizit sade ve basit olmalıdır.

Kartvizitin işe yarar olabilmesi için arka planına herhangi bir fotoğraf koymamak gerekir.Kartvizitin görevi özetle iletişim bilgileri vermektir.


KARTVİZİTDE NELER OLMALI ?

Kartvizitin ön yüzünde gerekli olan tüm iletişim bilgileri, şirketin adı ve logosu, kişinin adı ve unvanı mutlaka yer almalı. Bu bilgiler yeterince yer kapladığı için ek bir bilgiye gerek kalmıyor. Ancak bazı iletişim uzmanları, kartın arkasının da kullanılmasını öneriyor. Yalnız tam tersini düşünenler de yok değil.  Kartı alan kişinin arkaya sizinle ya da şirketle ilgili not almasına izin verilmesi noktasında bu öneri de dikkate alınabilir. Ayrıca kartın arkasının siyah ya da başka bir renge

sahip olması da not almayı engeller. Yine kartın arkasını Türkiye’de alışkanlık olduğu gibi çizilmemesi de dikkat edilmesi gereken başlıklar arasında yer alıyor.


Fatura, İrsaliyeli Fatura, Serbest Meslek Makbuzu, Sevk İrsaliyesi, Gider Pusulası, Perakende Satış Fişi, Yolcu Taşıma Bileti, Düğün Davetiyesi,Tahsilat Makbuzu, Tediye Makbuzu, Dernek Alındı Belgesi, Sipariş Fişi, Antetli kağıt, Zarf…Fatura Basımı, Fatura Basmaya Maliye ile Anlaşmalı Matbaalar yetkilidir. Maliye ile Anlaşmalı erdem Matbaasın da Ankara’ da hizmet Vermekteyiz.


Erdem Matbaası

Uygun Matbaa Fiyatlarını İnceleyebilirsiniz.

Tel: 0312 311 25 84

E-Mail: matbaa06@gmail.comBroşür - Kartvizit - Magnet - Oto Paspas - Sticker

Ankara Erdem Matbaası,Maliye İle Anlaşmalı Tüm İşleri ve Broşür, Kartvizit, Magnet, Amerikan Servis, Oto Paspas Kağıdı, Sticker, Etiket Basımını uygn fiyatlarla yapmaktadır.

Uygun Teklifi almak için matbaa06@gmail.com

Broşür; bir firmanın yaptığı işleri veya verdiği hizmetlerin tanıtımını yapmak için kullandığı en yaygın ve en ekonomik reklam araçlarından biridir.Broşür yapmış olduğunuz üründen veya vermiş olduğunuz Hizmetten çevrenizdeki hedef kitlenizin sizden haberdar olup tercih etmesine sebep olacak ve müşterilerinizle ilk iletişimi sağlayacak bir matbaa ve reklam ürünüdür.

Tanıtmak, sunmak istediğiniz ürünün veya hizmetin tamamını tek bir broşürde tanıtabileceğiniz gibi ayrı ayrı da tanıtma imkanınız bulunmaktadır… El ilanlarından farkı genellikle daha kaliteli kağıt kullanılması, renkli olması ve çok sayfadan  oluşmasıdır.


İletişimNeredeyizKazım Karabekir Caddesi Kültür Çarşısı No: 7 /43-44   İskitler - Ulus / ANKARA     Tel & Fax: +90 312 311 25  84 - 0555 144 25 84   |   E-Mail: matbaa06@gmail.com
Fatura, İrsaliyeli Fatura, Serbest Meslek Makbuzu, Sevk İrsaliyesi, Gider Pusulası, Perakende Satış Fişi, Yolcu Taşıma Bileti, Düğün Davetiyesi,Tahsilat Makbuzu, Tediye Makbuzu, Dernek Alındı Belgesi, Sipariş Fişi, Antetli Kağıt, Zarf…Fatura Basımı, Fatura Basmaya Maliye ile Anlaşmalı Matbaalar yetkilidir.

Maliye ile Anlaşmalı Matbaamız da Ankara’ da hizmet vermekteyiz.Fatura kıymetli ve resmi bir evraktır. Her yerde herkes fatura basamaz. Fatura basma yetkisi Maliye Bakanlığı tarafından belirli koşulları sağlayan matbaalara verilir. Bu matbaalar şekil şartlarına uygun olarak faturayı basarlar. Dolayısıyla, öncelikle fatura basma yetkisi olan Erdem Matbaası ile iletişime geçmelisiniz.

0555 144 25 84